Класний керівник

На класній годині "З вогнем - не жартуй" згадували правила протипожежної безпеки

11 листопада 2016 року в рамках загальношкільного тижня БЖД учні 8 класу провели тематичну класну годину "З вогнем не жартуй". Учні в цікавій і пізнавальній формі поглибили свої знання з протипожежної безпеки. Бесіду закінчили експрес- проектом "Ні- пустощам з вогнем", в ході якого учнями були створені малюнки - ілюстрації про наслідки дитячих пустощів з вогнем. Оперативно склеєні в плакат, дитячі малюнки перетворились на наочний посібник з протипожежної безпеки.

Класний керівник П. Постолюк 


Пришкільний табір відпочинку - оздоровлення та  розвиток


З початку червня 2016 року при Мануйлівському НВК діє пришкільний табір відпочинку, який відвідують й учні 7 класу. Про час, проведений в таборі діти ні хвилини не шкодували! Разом з учнями 5,6,8 класу у складі загону "Промінчик" ( вихователі Постолюк П.І. та Туменко О.А.)  діти привчаються до життя за планом та розпорядком дня. А завдяки продуктивній роботі керівника табору Ліпіна Ю.М. кожен день табірної зміни ретельно спланований, наповнений цікавими та змістовними дитячими формами роботи. Це конкурси, вікторини, спортивні змагання...  Літо почалося весело і цікаво !

Постолюк П.І., кл. керівник 7 кл.


Семикласники поглиблювали навички збереження здоров’я.

8-12 лютого в Мануйлівському НВК проходив тиждень БЖД, в ході якого семикласники провели бесіду з класним керівником Постолюком П.І
. на тему «ДІЇ ПРИ ШОКОВІ ТА УДАРАХ». В ході бесіди учні дізналися про травматичний шок, причини його виникнення. А головне – як безпечно поводитись, щоб не допустити стану травматичного шоку для себе та оточуючих. Важливо, щоб кожна людина знала, як надати допомогу іншому у стані травматичного шоку, адже від цього часто залежить життя людини. Тут важливо не лякатись, а правильно діяти. Медсестра НВК Ляшецька О.А. на практиці показала семикласникам як правильно накласти пов’язку для зупинення кровотечі, як зупинити кровотечу за допомогою джгута, як накласти шину на перелом . Рефлексія в кінці заняття засвідчила – учні поглибили свої знання про травматичний шок і безпечну поведінку.

15.02.2016     Постолюк П.І., класний керівник 7 кл.
Вчимося поводитися безпечно, правильно діяти на пожежі
Збереження життя і здоров’я дитини – ось головний пріоритет  діяльності закладу освіти. Та головна запорука цього – навчити дитину безпечній поведінці, правильним діям у надзвичайних ситуаціях. Нещодавно в Мануйлівському НВК пройшов тиждень БЖД, в рамках якого учні 7 – класу провели бесіду на тему: «Поведінка на пожежі». Семикласники обговорили такі питання як запобігання пожежам, правильні дії на пожежі, користування засобами пожежогасіння. Особливо усіх зацікавив вогнегасник. Прикро, що немає можливості потренуватися - спробувати його дію на практиці. Але й під час цього теоретичного заняття учні 7-го класу закріпили свої знання про правильні дії на пожежі.

Постолюк П.І., класний керівник, 24.11.2015

Семикласники підтримують захисників Вітчизни
Ось вже два місяці навчаються в 7- му класі десятеро колишніх шестикласників.Уроки, перерви, розваги... А саме головне - мирне небо над головою. Це добре усвідомлюють учні 7- го класу. Тому й вирішили підтримати захисників Вітчизни, які зараз захищають суверенітет , незалежність і територіальну цілісність України в зоні проведення АТО. Семикласники написали коротенькі листи - обереги для українських воїнів і прикрасили їх своїми малюнками. Згорнутий трикутничком, такий лист солдат може носити з собою. Діти написали слова підтримки і сподіваються, що вони стануть оберегом для захисників, які ризикують своїм життям заради нашого миру і спокою.
Класний керівник Постолюк П.І. 29.10.2015


Літні канікули: час відпочинку і розвитку
 Ось і прийшла для шестикласників радісна і весела пора літніх канікулів. Уроків немає, домашніх завдань не задають, можна цілими днями займатися улюбленими справами. Разом з тим, відповідальні батьки використають цей час для організації ефективного відпочинку своїх дітей та для їх всебічного розвитку.
По- перше, слід пам'ятати, що у канікулярний час всю відповідальність за збереження життя і здоров'я своїх дітей  несуть батьки. Тому батькам варто ненав'язливо контролювати місце перебування та заняття дітей. Не лишнім буде проводити з дітьми довірливі і ненав'язливі бесіди про безпечну поведінку в побуті, на вулиці, на дорозі, в громадських місцях, біля річки тощо.
По- друге, канікули - час оздоровити дитину. Навіть якщо немає можливості поїхати з дитиною до моря чи в санаторій, підтримуйте бажання сина чи доньки  займатися рухливими іграми на свіжому повітрі, заняття спортом чи фіззарядкою, купатися у ставку тощо.
 По - третє, використайте літній час для спілкування з дитиною. Адже не секрет, що найбільшою проблемою багатьох дітей є нестача уваги з боку батьків. Працюйте РАЗОМ по господарству, частіше говоріть про цікаві і важливі для вас речі.
По - четверте, мотивуйте дитину до інтелектуальної діяльності. Переглядайте пізнавальні передачі, порадьте дитині художню книгу і обговоріть її разом. Згадайте: коли ви були школярами, то за канікули устигали  прочитати не один десяток дитячих книжок.
Час літніх канікул може бути часом розвитку і зростання Вашої дитини!

29.06.2015   П.І. Постолюк, кл. керівник

Фотозвіт про життя нашого класного колективу за ІІ семестр 2014-2015 н.р.
До уваги шестикласників та їх батьків - невеличкий фото звіт про життя нашого класного колективу в ІІ семестрі 2014-2015 н.р. ( за посиланням нижче):
https://drive.google.com/folderview?id=0Bz6be66S6Q8ffjRRYTJWeGJGOHJmVW5EQnlDTV90bEdLbS1idVh4QnVOSmt0cExqTnRKUEU&usp=sharing

Шестикласники вікториною "Європейський марафон" відзначили День Європи

У третю суботу травня з 2003 року в Україні традиційно відзначається День Європи. Він символізує євроінтеграційні стремління нашого народу та держави, яка заявила про свій намір приєднатися до європейської родини народів. Адже географічно та історично Україна є частиною європейської цивілізації. В рамках відзначення Дня Європи учні 6 класу провели пізнавальну вікторину "Європейський марафон", під час якої відповідали на цікаві питання про географію, історію, культуру Європи. Добру ерудицію проявили Філімоненко С., Баранік С., Дем'янчик Б. Також шестикласники з цікавістю ознайомилися з матеріалами "Європейського куточка" НВК.

19.05.2015  класний керівник Постолюк П.І.


Учениця 6 класу Дем'янчик Богдана звітувала про роботу волонтерського загону

Нещодавно в НВК відбулось засідання Ради міністрів системи учнівського маоврядування "Сонячна країна". Поряд з іншими важливими питаннями тут розглядався й звіт волонтерського загону "Патріот", який підготувала його активний учасник , учениця 6 класу Дем'янчик Богдана.
 До Вашої уваги - презентація про роботу загону, яку можна подивитися за цим посиланням :
https://drive.google.com/file/d/0Bz6be66S6Q8fdkJ5X0RrN2tRTEE/view?usp=sharing
29.03.2015.  Класний керівник  Постолюк П.І.


Учні 6 класу -  волонтери відвідали Кубліцьку Г.А.
В 2015 році Україна відзначатиме великий ювілей – 70 років Перемоги над нацистською Німеччиною. Готуючись до цієї визначної події, учні 6 класу не тільки вивчають історію ІІ світової війни та долю українського народу в ній, а й намагаються виявити турботу про пристарілих свідків тих далеких і героїчних днів. На території Мануйлівської сільської ради на даний час немає живих учасників бойових дій Великої вітчизняної війни 1941-45 років, ветеранів війни.  Та в селах Мануйлівка і Лутківка проживають пристарілі жінки – солдатські вдови.  Вже тривалий час учні 6 класу відвідують  Ганну Аксентіївну Кубліцьку, яка проживає в с. Мануйлівка.
Ганна Аксентіївна – шанована в селі людина. Вона народилася 1924 року, в цьому році відзначила своє 90- річчя. На її долю випали складні випробування – важке дитинство, Голодомор 1932-33 років, події Великої вітчизняної війни. Спогади Ганни Аксентіївни  про ці події записано учнями НВК , з ними знайомляться діти , щоб краще зрозуміти минуле України та рідного краю.
Беручи участь у всеукраїнській акції «Зірка пам’яті», учні – волонтери завітали до Кубліцької Г.А. , з цікавістю слухали її розповідь про події війни.  Особливо цікавим був епізод про врятування влітку 1943 року двох  радянських льотчиків , чий літак був збитий і впав поблизу Мануйлівки. Волонтери побажали Ганні Аксентіївні здоров’я і довгих років життя.
Також волонтери відвідали братську могилу в с. Мануйлівка та вшанували хвилиною мовчання пам’ять радянських бійців, які загинули в роки війни і похоронені тут.


Класний керівник 6 класу Постолюк П.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар