Готуємось до ДПА та ЗНО

ОГОЛОШЕННЯ

Консультації для учнів 11 класу в 2019-2020 н.р. щодо підготовки до ЗНО з історії України проводяться в кабінеті історії Мануйлівського НВК  щотеверга о 8.00 -8.30 годині (Вчитель Постолюк П.І.) .
В 2019 -2020 навчальному році випускники 11 - х класів проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)  з кількох предметів. ЗНО з української мови та літератури , математики чи історії України (на вибір учня) є обов'язковими для всіх випускників, результати якого є балом державної підсумкової атестації з цього предмета.   

Проходження ЗНО з обов'язкових та інших предметів є обов'язковою умовою для  вступу до вищих навчальних закладів України. 

З усіх питань щодо реєстрації, підготовки, проходження ЗНО з історії України в 2018 році випускники можуть отримати відповіді за даними посилананнями :

Матеріали про ЗНО - 2020 на сайті Міністерства освіти і науки України

Матеріали про ЗНО на блозі Маловисківського РМК

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти ( ОРЦЯО)

http://osvita.ua/test/https://www.znonasharu.org.ua/istoriya-ukrainy2018

Шановні випускники! 
Пам'ятайте: систематичне та якісне освоєння навчального матеріалу з предмету Історія України  - запорука гарних результатів при складанні ЗНО.

Крім вищевказаних веб - ресурсів в мережі ІНТЕРНЕТ існує багато інших сервісів для підготовки до ЗНО з різних предметів, з якими Ви можете працювати самостійно.


До ЗНО з історії також можна готуватися, повторюючи матеріал з шкільних підручників, друкованих посібників, довідників тощо. Наприклад таких (не є рекламою):

Дорогу осилить, той, хто йде!

Успіхів на ЗНО!!!
Немає коментарів:

Дописати коментар