понеділок, 7 лютого 2022 р.

Організовуємо змішане навчання у зв'язку із введенням військового стану в Україні

 

У зв'язку із введенням військового стану в Україні з  вересня 2022 р. учні  Мануйлівської гімназії  навчаються за змішаною формою. Частина школярів, за заявами батьків, буде навчатися дистанційно.

Ось кілька рекомендацій  учням та їх батькам щодо організації дистанційного навчання  з предметів  Історія України, всесвітня історія, правознавство (вчитель  Постолюк П.І.):

1. Завдання для самостійного опрацювання на кожен день відповідно до розкладу Мануйлівської гімназії  Ви можете знайти за даним посиланням на блозі Мануйлівської гімназії , вкладка "дистанційне навчання".  Зайти на дану сторінку Ви зможете за наявності Інтернет -з'єднання зі свого смартфона, планшета, ноутбука, настільного ПК тощо.

Також завдання для самостійного опрацювання. посилання на відеоуроки, презентації, онлайн-тести, онлайн-уроки будуть доступні щодня у відповідних Вайбер-групах  5-9 класів.

2. Якщо у Вас виникли питання, необхідна консультація - пишіть повідомлення на мій особистий номер у Вайбер (дізнавайтесь у класного керівника) .

3. Старанно виконуйте запропоновані завдання: читайте, записуйте у словник нові поняття, складайте хронологічні таблиці, виконуйте письмові практичні роботи, переглядайте рекомендовані відео та презентації, тощо. Всі додаткові матеріали , необхідні до уроку, ви знайдете на сторінці "Дистанційне навчання" на цьому блозі , перейшовши за посиланням: https://postolyukpblog.blogspot.com/p/blog-page_20.html

4.Якщо у вас вдома немає шкільного підручника - за цією адресою можна прочитати чи викачати  будь - який з них : https://pidruchnyk.com.ua/

5. Слідкуйте за оголошеннями на моєму блозі.

Успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар